• Зі святом!

  Пт, 21 вересня, 11:48

  Дирекція і колектив ПСП «ПриватАгро» щиро вітає Вас з чудовим і радісним Святом Різдва Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії!

  Святі праведні Іоаким і Анна – батьки Богородиці, дуже довго чекали цієї події, а разом з ними її очікував весь світ. Матір Божа завжди допомагає нам Сама безпосередньо і через молитви до Свого Сина в Тройці з Отцем і Святим Духом, а також посилає нам на допомогу святих Божих Угодників та Ангелів. Тому в це світле Свято ми повинні дякувати та славити Пресвяту Богородицю і Приснодіву Марію.

  Нехай зійде на вас любов, щастя, добро і радість. Нехай Діва Марія допоможе у всіх починаннях, а серця будуть сповнені чистої віри.

  rozhd_bogorod

  Детальніше...

 • Вітаємо!

  Пт, 21 вересня, 10:37

  Круподеринці2222

  Детальніше...

 • 89-mart-bukety.jpg

  З Днем Народження!

  Пн, 17 вересня, 8:51

  З 17 вереснясня  по 23 вересня свій день народження святкують:

  Клепань Анатолій Іванович – 50 - річчя

  Назаренко Наталія Михайлівна – 40 - річчя

  Марченко Андрій Тихонович – 78 – річчя

  Базилевич Ігор Олександрович – 33 – річчя

  Марченко Таїса Петрівна– 67 - річчя

  Федіско Сергій Андрійович – 56 – річчя

  Ковтун Олександр Юрійович – 36 – річчя

  Куць Наталія Миколаївна – 52 – річчя

  Лавріненко Анатолій Дмитрович – 46 – річчя

  Веренька Тетяна Анатоліївна – 48 – річчя

  Слинько Ганна Дмитрівна – 64 - річчя

  Водоп’ян Ганна Григорівна – 69 – річчя

  Місюра Іван Андрійович – 70 – річчя

  Яковенко Ніна Олександрівна – 69 - річчя

  Дирекція та колектив ПСП "ПриватАгро" щиросердечно вітає Вас з цим Днем.

  Бажаємо здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами.

  Детальніше...

 • ffa885625d651ae7661148dd5f56f60b (1).jpg

  Вітаємо!

  Пн, 17 вересня, 8:22

  15 вересня відсвяткував свій День народження працівник ПСП «ПриватАгро» - водій підприємства Водоп’ян Анатолій Івановий.

  Шановний Анатолій Іванович !

  Дирекція та колектив ПСП «ПриватАгро» від щирого серця вітає Вас з цим святом

  Бажаємо ,щоб все задумане збувалося! Нехай буде більше приводів для посмішок і радості. Нехай в житті будуть вірні друзі. Нехай любов буде чистою і обов’язково взаємною. Здоров’я хай не підводить, а щастя виявиться нескінченним! І головне, бажаємо великого життєвого терпіння, усіляких земних благ і всього тільки самого доброго і прекрасного!

  Детальніше...

 • birthday-776.jpg

  З Днем Народження!

  Чт, 13 вересня, 8:18

  Сьогодні свій день народження святкує чесна, порядна, відповідальна людина –заступник директора   ПСП "ПриватАгро" – Верпета Сергій Олександрович!

  Шановний Сергій Олександрович, дирекція та увесь колектив ПСП «ПриватАгро» вітає Вас із цим святковим днем! Від щирого серця хочеться побажати професійних злетів, задоволення від роботи, терпіння і стабільності. Нехай спокій і благополуччя завжди живуть в душі, удача супроводжує у всіх починаннях, а вдома завжди чекають затишок і турбота близьких

  Детальніше...

 • pryvitannya-z-dnem-vesillya-korotki-svoyimy-slovamy.jpg

  Вітаємо!

  Сб, 8 вересня, 13:52

  Чи є в світі година щасливіша за ту, коли зустрічаються два серця, щоб усе життя битися поруч; коли дві пісні зливаються в єдину - пісню Великого Кохання.

  Сьогодні 8 вересня на весільний рушник стали наші колеги по роботі -заступник директора Верпета Сергій Олександрович та юрист підприємства Бабенко Світлана Вікторівна.

  Шановні наші молодята Сергій та Світлана ! Дирекція та увесь колектив  ПСП «ПриватАгро» вітає Вас з радісною і щасливою подією – вступом у подружнє життя!

  Подружнє життя – це книга, що складається з двох частин: перша частина, поетична – медовий місяць, друга частина, прозаїчна - все подальше життя. Звичайно, у першій частині зовсім мало сторінок, у другій частині, навпаки, дуже багато. Бажаємо Вам, щоб другу, більшу частину книги Ви розділили на декілька глав і кожну з них зробили медовою!

  Бажаємо Вам великого людського щастя, лебединої вірності, сімейної злагоди, вічного кохання! Нехай ваша любов буде ніжна, як скрипка, дзвінка, як кришталь, чиста, як сльоза, і щира, як перший усміх дитини!

  Детальніше...

 • 400a765b.png

  З Днем Народження!

  Пт, 7 вересня, 12:09

  З 10 вересня по 16 вересня свій день народження святкують:

   

  Чайка Ніна Семенівна – 73 - річчя

  Сербин Ганна Василівна – 58 - річчя

  Криворучко Григорій Михайлович – 48 – річчя

  Макушенко Марина Леонідівна – 24 – річчя

  Верпета Сергій Олександрович– 33 - річчя

  Гапенко Олександр Михайлович – 72 – річчя

  Водоп’ян Анатолій Іванович– 57 – річчя

  Прийміть найщиріші вітання у Ваш день народження. Від усієї душі бажаємо міцного здоров’я на багато років життя, достатку, злагоди в родині. Нехай Вас завжди оточує сімейний затишок, а доля буде довгою та щасливою.

  Детальніше...

 • Вітаємо!

  Пт, 7 вересня, 11:38

  Дирекція та колектив ПСП «ПриватАгро» щиро та сердечно вітає жителів села Лукім’я з Днем села!

  В цей святковий день від усієї душі зичимо Вам та Вашим родинам міцного здоров”я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

  Lukimya_s

   

   

   

  Детальніше...

 • 7483895.f7is7gu4t5.jpg

  Вітаємо!

  Пт, 7 вересня, 8:24

  Сьогодні свій день народження святкує працівник ПСП «ПриватАгро», електрик підприємства – Супруненко Сергій Олександрович !

   Дирекція та колектив ПСП «ПриватАгро» щиро та сердечно вітає Вас з цим святом. Нехай на Вашому життєвому полі сіється і родиться тільки добро.

    Множиться лише щастя, здоров’я, достаток і благополуччя. Хай роки залишають по собі лише світлі спогади, а майбутнє готує багато-багато  щасливих літ, сповнених радістю, добром та надією!              

  Детальніше...

 • 1ab42920edff65dcb23c89b67efdf3d7.jpg

  Вітаємо!

  Пн, 3 вересня, 9:21

  З 03 вересня по 09 вересня свій день народження святкують:

   

  Іванова Людмила Іванівна – 47 - річчя

  Долгова Галина Василівна – 56 - річчя

  Лисенко Василь Петрович – 47 – річчя

  Паренюк Марина Миколаївна – 33 – річчя

  Федоренко Марія Іванівна– 71 - річчя

  Слинько Катерина Семенівна – 68 – річчя

  Супруненко Сергій Олександрович – 58 – річчя

  Шелудько Ніна Петрівна – 80 - річчя

   

  Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди Дня народження. Бажаємо здоров’я міцного, сонечка ясного, настрою прекрасного, здійснення всіх задумів і гарних ідей, шани та поваги від людей, родинної злагоди, щастя, добра, благополуччя на многії і благії літа.

  Детальніше...

 • Зі святом!

  Пт, 31 серпня, 14:11

  Шановні освітяни, дорогі учні, студенти та батьки!

  Дирекція і колектив ПСП «ПриватАгро» сердечно вітає Вас із загальноукраїнським святом – Днем знань! 1 вересня – це початок нового етапу в плідній роботі педагогів, осягнення учнями законів науки та суспільного життя, дивного світу знань і відкриттів.

  Від усієї душі бажаємо Вам дружньої, творчої роботи, міцного здоров'я, щастя та успіхів! Нехай цей день стане для всіх студентів та учнів, їх вчителів – Днем великих надій, а прекрасні почуття зігрівають Ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм!

  1

  Детальніше...

 • 1317112621_buket-ot-lediny.png

  Вітаємо!

  Пт, 31 серпня, 9:25

  Сьогодні  свій День народження  святкує працівниця ПСП «ПриватАгро»– Мацала Наталія Іванівна!

  Прийміть щирі вітання від дирекції та всього колективу ПСП «ПриватАгро».

   В цей святковий день бажаємо успіхів, здоров'я, радості і щастя! Нехай життя складається зі світлих фарб радості, незабутніх подій, а кожен новий день буде сповнений ніжності і любові, посмішок і квітів, і кожна мить дарує лише щастя !!!

  Детальніше...

 • Зі святом!

  Вт, 28 серпня, 14:19

  28 серпня – Успіння Пресвятої Богородиці. Це свято належить до переліку дванадцяти найбільших свят церковного року, під час якого згадують упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої.

  ПСП «ПриватАгро» щиро вітає всіх з Першою Пречистою!

  Бажаємо Вам завжди в щирій молитві звертатися до нашої небесної Матері, яка зрозуміє і відчує ваше серце, дасть потіху і розраду. Нехай буде з нами її благословення та захист від усього порочного, що може похитнути головне в людині – віру в Бога. Величаємо Тебе, Пресвята Богородице!

  96_main

  Детальніше...

 • Вітаємо!

  Вт, 28 серпня, 9:02

  Шановні жителі сіл Райозеро, Вишневе і Яблуневе!

  Дирекція і колектив ПСП «ПриватАгро» щиро вітає всіх з Днем села!

  Бажаємо рідній землі, а отже кожному з Вас розквіту і процвітання, духовної міці та волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту у Ваших господарствах. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням від рідних і близьких. Божого Вам благословення!

  1425804955_romashka

  Детальніше...

 • img22e1074917c3bf2b45779e804c7b4314.jpg

  Вітаємо!

  Пн, 27 серпня, 10:32

  26 серпня святкував свій день народження хороша, порядна людина - головний агроном ПСП «ПриватАгро» - Нестеренко Володимир Іванович!

  Дирекція ПСП «ПриватАгро» та весь колектив щиро вітає Вас з ювілеєм!

  Ми щиро бажаємо Вам здоров’я, щастя, миру, успіхів в роботі і всіх сімейно-виробничих благ, кохання, підтримки, вірних друзів, геніальних ідей, цікавих задумів, тільки важливих людей, достатку, почуттів і емоцій, сили та сміливості.

  Нехай Ваше життєве – виробниче поле діяльності і надалі буде врожайним – добротою, простотою, принциповістю, натхненням та наснагою до роботи.

    «...Сила зерна в його врожайності, сила людини в його умінні працювати з людьми, виходити переможцем із умов роботи, життя і побуту людини.»
   

  Детальніше...

 • 139804737556235725.jpg

  З Днем Народження!

  Пн, 27 серпня, 8:07

  27 серпня по 02 вересня свій день народження святкують:

  Віниченко Олексій Дмитрович – 61 - річчя

  Кійко Юрій Михайлович – 32 - річчя

  Литвиненко Надія Василівна – 65 - річчя

  Мацала Наталія Іванівна – 41 – річчя

  Черницький Сергій Якович– 58 - річчя

  Лупина Максим Павлович – 19 – річчя

  Біла Марія Никифорівна – 62 – річчя

  Прийміть сердечні вітання з нагоди дня народження ! Бажаємо Вам міцного здоров'я,. особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій.Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у вашому домі.

   

  Детальніше...

 • Зі святом!

  Чт, 23 серпня, 16:35

  Дорогі Оржичани, жителі та гості району, щиро вітаємо Вас зі святами – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

  Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу.
   Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.
  Від усієї душі зичимо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

  a-1067

   

  Детальніше...

 • Вітаємо!

  Чт, 23 серпня, 16:28

  Шановні жителі села Онішки!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня села!

  Від щирого серця й від усієї душі зичимо усім Вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання!

  flower

  Детальніше...

 • original.jpg

  З Днем Народження!

  Пн, 20 серпня, 8:13

  З 20 серпня по 26 серпня свій день народження святкують:

  Заєць Валентина Олександрівна – 53 - річчя

  Коршун Олексій Андрійович – 72 - річчя

  Захарова Валентина Анатоліївна – 49 - річчя

  Степаненко Надія Іванівна – 59 – річчя

  Ляшко Володимир Іванович – 59 - річчя

  Білокінь Любов Кирилівна – 78 – річчя

  Куць Катерина Іванівна – 78 – річчя

  Журило Любов Іванівна – 64 – річчя

  Нестеренко Володимир Іванович – 35 – річчя

  Гончар Юлія Василівна – 30 – річчя

  Федіско Людмила Іванівна – 48 – річчя

  Вітаємо з днем народження! Бажаємо добра, світла, миру, посмішок, гарного настрою. Нехай все погане обходить стороною, життєві негаразди долаються з легкістю, а кожен день буде наповнений радістю і щастям. І звичайно, світлої віри, безмежної надії  і нескінченної любові.

  Детальніше...

 • Вітаємо!

  Пт, 17 серпня, 17:48

  Шановні жителі селища Оржиця!

  Від щирого серця та з великим задоволенням Дирекція і колектив ПСП «ПриватАгро»  вітає Вас з нагоди святкування світлих родинних свят – Спаса, храмового свята та Дня селища! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, достатку, наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай мир та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та дружну громаду!

  Зі святом! 

  a-1190

  Детальніше...
Страницы:1234...1920