• Вітаємо з Днем народження!

  Нд, 30 серпня 2015, 8:20

  Щиро вітаємо з Днем народження орендодавців ПСП «ПриватАгро» Барановського Сергія Івановича та Литвиненко Надію Василівну!

  Від усього серця бажаємо, щоб на Вашому життєвому шляху не зявлялись труднощі і негаразди. Нехай Ваша доля буде довгою та щасливою, і Вас завжди оточує сімейний затишок, достаток та гармонія з навколишнім світом!

  Детальніше...

 • Вітаємо з Днем народження!

  Пт, 28 серпня 2015, 8:53

  Дирекція ПСП "ПриватАгро" вітає з Днем народження своїх пайовиків Вінниченко Олексія Дмитровича та Кійко Юрія Михайловича.
  Прийміть наші щирі та сердечні вітання з цієї нагоди. Зичимо вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.

   

  Детальніше...

 • wheat-field-poppy-flowers-wide.jpg

  Вітаємо з Днем села!

  Чт, 27 серпня 2015, 9:00

  Колектив ПСП «ПриватАгро» від щирого серця вітає всіх жителів та вихідців села Райозера, Куйбишева, Яблунева, Тарасенкового з великим святом – Днем села, Днем народження малої Батьківщини! 

  День села – особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай це свято принесе Вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру Вам та Вашим близьким. Нехай живе ваше рідне село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.  Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

                               Хай доля ласкава буде у вас,
                               дарує щасливі літа,
                               здоров’я міцного, чистого неба 
                                і просто людського тепла.
                                Щоб ваше село розросталось і квітло   
                                завжди щоб дзвеніла тут пісня крилата,
                                гули новосілля, весілля, родини 
                                 і радості й щастя було у вас багато.     
                                Щоб кожному з вас усміхалася доля, 
                                Господь дарував наснагу і сили.
                                Щоб ви проживали  у дружному колі
                                і  працею славили ваші родини.

  Детальніше...

 • 97461_1_o.jpg

  Вітаємо з Днем народження!

  Ср, 26 серпня 2015, 8:21

  Щиро вітаємо з Днем народження орендодавців ПСП "ПриватАгро": Гончар Юлію Василівну та Федіско Людмилу Іванівну!

  Бажаємо Вам міцного здоров'я, гарного настрою, позитивних вражень від кожного прожитого дня, щастя, достатку та благополуччя в родині, щоб завжди Вам посміхалася доля і дарувала лише радість!

  Детальніше...

 • Вітаємо з Днем народження!

  Пн, 24 серпня 2015, 9:01

  Дирекція ПСП "ПриватАгро" вітає з Днем народження свого пайовика Журило Любов Іванівну!

  Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, щастя, життєвої наснаги та оптимізму, незгасної енергії та наполегливості, а родинна злагода, добробут і здоров’я усіх членів Вашої родини, хай забезпечать Вам душевний спокій та гарний настрій!

  Детальніше...

 • fon_82b9d2e7b20a38cd2c81bfe045007536.jpg

  Вітаємо з Днем народження!

  Нд, 23 серпня 2015, 8:14

  Щиро вітаємо з Днем народження ювілярів ПСП "ПриватАгро" Білокінь Любов Кирилівну та Куць Катерину Іванівну
  Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, достатку, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод; щоб Ваші мрії завжди збувалися, а життя дарувало лише добрі та радісні новини!

  Детальніше...

 • Вітаємо з Днем народження!

  Сб, 22 серпня 2015, 8:12

  Сьогодні святкують свій День народження два пайовики ПСП "ПриватАгро" Степаненко Надія Іванівна та Ляшко Володимир Іванович.
  Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього світлого свята! Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра, достатку і невичерпної енергії, щоб кожен прожитий день дарував Вам безмежну радість, натхнення та задоволення від праці!

  Детальніше...

 • З Днем Незалежності!

  Пт, 21 серпня 2015, 14:52

  Шановні пайовики та працівники ПСП "ПриватАгро" 

  Щиро, тепло та сердечно вітаємо Вас з Днем Незалежності України. Бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру всім нам, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом та новими здобутками.

  Детальніше...

 • Вітаємо з Днем народження!

  Пт, 21 серпня 2015, 8:36

  Вітаємо з Днем народження двох пайовиків ПСП "ПриватАгро" Коршун Олексія Андрійовича та Захарову Валентину Анатоліївну.

  Від усієї душі бажаємо Вам особистого щастя, достатку, міцного здоров’я на довгі роки життя, родинного затишку та благополуччя, успіху у всіх справах та починаннях, радості і миру Вам та Вашим родинам. 

  .

  Детальніше...

 • 1700.jpg

  Вітаємо з Днем народження!

  Чт, 20 серпня 2015, 8:43

  Цього дня святкує свій ювілей орендодавець ПСП "ПриватАгро" Заєць Валентина Олександрівна.

  Щиро вітаємо Вас з цим святом! Бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя, сили і наснаги у роботі, Божої благодаті у житті. Нехай завжди збуваються всі Ваші мрії і бажання, а затишок рідної оселі надійно захищає від усіляких негараздів. Довгих та щасливих Вам літ у щасті, достатку та при доброму здоров’ї.

   

  Детальніше...

 • Вітаємо з Днем народження!

  Ср, 19 серпня 2015, 8:22

  Сьогодні свій День народження святкує пайовик ПСП "ПриватАгро" Федоренко Тамара Миколаївна.

  Вітаємо Вас зі святом і щиро бажаємо міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх добрих справах, хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість і нехай доля завжди буде прихильною до Вас, даруючи радість, достаток та натхнення!

   

  Детальніше...

 • Вітаємо з Днем народження!

  Вт, 18 серпня 2015, 8:27

  Вітаємо з Днем народження головного агронома ПСП "ПриватАгро" Штиля Вадима Михайловича та орендодавця Огняник Діану Анатоліївну!

  Від усієї душі бажаємо Вам здоров'я, достатку, щоб усі Ваші бажання і мрії стали реальністю. Щастя Вам, доброго настрою на довгі роки, почуття задоволення від зробленого. Хай у Вашій оселі буде затишок, спокій і радість, а доля нехай буде прихильною до Вас у всіх починаннях! 

   

  Детальніше...

 • Вітаємо з Днем народження!

  Сб, 15 серпня 2015, 10:27

  Щиро вітаємо з Днем народження двох інспекторів охорони ПСП "ПриватАгро" Курочку Руслана Анатолійовича та Ліунова Анатолія Олексійовича! 
  У цей святковий день від щирого серця бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я, щастя і добробуту, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення в роботі і повсякденні, довгих років життя у теплому сімейному колі та серед вірних друзів.

   

  Детальніше...

 • Вітаємо з Днем народження!

  Пт, 14 серпня 2015, 8:37

  У цей святковий день вітаємо з Днем народження Демусенка Віталія Васильовича!

  Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та благополуччя,  довголіття, нових звершень та досягнень і щоб на кожному кроці Вас завжди супроводжувала удача, а життя дарувало тільки радість та добро.

   

  Детальніше...

 • Вітаємо з Днем народження!

  Чт, 13 серпня 2015, 8:19

  8 серпня свій День народження святкувала Кисла Наталія Іванівна, 11-го серпня – Денисенко Віталій Михайлович, 12-го серпня – Тіцька Катерина Миколаївна, а сьогодні, 13-го серпня, свій ювілей святкує Кравецька Наталія Іванівна.

  ПСП "ПриватАгро" щиро вітає Вас із Днем народження. Від усього серця бажаємо міцного здоров’я, щастя і добробуту Вам і Вашим родинам, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у теплому родинному колі та серед вірних друзів.

   

  Детальніше...

 • 97461_1_o.jpg

  Вітаємо з Днем народження!

  Пт, 7 серпня 2015, 8:47

  Щиро вітаємо з Днем народження двох пайовиків ПСП "ПриватАгро" Олійник Марію Євстафіївну та Шелудько Любов Олександрівну! 

  Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я,  нескінченних життєвих сил, щастя, достатку,  життєвої наснаги, тепла і затишку в родині, щоб майбутні роки у Вашому житті залишали тільки світлі спогади, дарували радість, добро, надію і благополуччя.

   

  Детальніше...

 • Вітаємо з Днем народження!

  Чт, 6 серпня 2015, 8:35

  Вітаємо з Днем народження нашу співробітницю Водоп’ян Олену Василівну та орендодавця ПСП "ПриватАгро" Яковенко Ніну Василівну.

  Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я на багато років життя, успіхів у всіх починаннях, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх Ваших задумів, щоб Вас завжди оточували любов та шана рідних і близьких людей.

   

  Детальніше...

 • Вітаємо з Днем народження!

  Ср, 5 серпня 2015, 11:31

  Сьогодні святкує свій ювілей пайовик ПСП "ПриватАгро" – Стрілець Юрій Іванович.

  Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження. Нехай щастить Вам у всіх намірах та задумах. Духовних Вам злетів, невичерпної життєвої енергії, плідної праці, сімейного благополуччя, достойної шани від рідних і щоб Вас на життєвому шляху супроводжували тільки радість та приємні моменти.

   

  Детальніше...

 • Вітаємо з Днем народження!

  Вт, 4 серпня 2015, 11:00

  Щиро вітаємо  з Днем народження співробітників ПСП "ПриватАгро" Гапона Олександра Анатолійовича, Манойленка Олега Миколайовича та Коршуна Сергія Олександровича.

  Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

   

  Детальніше...

 • Вітаємо з Днем народження!

  Пн, 3 серпня 2015, 8:47

  Вітаємо з Днем народження нашого колегу Пушку Владислава Анатолійовича – касира ПСП «ПриватАгро» та орендодавця Черницьку Валентину Василівну.

  У цей святковий день від усього серця бажаємо, щоб на Вашому життєвому шляху ніколи не з’являлися труднощі та негаразди, щоб Ваша доля була довгою та щасливою, сповненою здоров’я, радості та великих досягнень. Нехай Вас завжди оточує сімейний затишок та гармонія з навколишнім світом.

   

  Детальніше...
Страницы:12...30313233